Giydirme Oyunları

0/0

Giydirme Oyunları Giydirme oyunları elbise, giysi, kıyafet giydireceğiniz kral oyun sitenizde yeni giydirme oyunları oynayın.

Sevgilileri Giydirme Sevgilileri Giydirme Sevgili çifti çok güzel bir şekilde giydirmeniz gerekiyor. Sevgiliyi giysiler ile çok güzel giydirin ve onları mutlu edin. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Avatar Giydirme Avatar Giydirme Avatar karakterlerini istediğiniz gibi giydirin. Mavi aşıkları giydirerek onları mutlu edin. Avatarları kategorilerden seçimler yaparak giydirin. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Dansçı Çifti Giydirme Dansçı Çifti Giydirme Dansçı çifte ait giysileri giydirin. Dansçı sevgilileri giysileriniz ile çok güzel yapmalısınız. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Casusları Giydir Casusları Giydir Casus kızlar görev başındaki elbiselerinden sıkıldılar ve daha farklı giysiler istiyorlar. Hemen casus kızlara yardım edip onlara giyimleri konusunda yardım etmelisin. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Dünya Ünlülerini Giydir Dünya Ünlülerini Giydir Dünyanın en ünlü kızlarını giydirerek onlara farklı bir hava katmalısın. Dünya güzelleri senin sihirli ellerini bekliyor. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Kraliçeyi Giydir Kraliçeyi Giydir Peri kraliçesini en iyi şekilde giydirmelisin. Sadece giyimle kalmayıp makyaj modellerinede göz atabilirsin. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Futbolcu Kızı Giydir Futbolcu Kızı Giydir Futbol meraklısı kıza giysi seçimlerinde yardım etmek ister misin? Hadi genç kızı bir an önce süsle. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Kalın Kıyafetler Kalın Kıyafetler 2013 - 2014 Kreasyonu için kış modasını oluşturmalısınız. Dünyaca ünlü modacı ve mankenler sizin elinizden çıkacak olan kıyafetleri bekliyor. Manken kızımızı moda tarzınıza uygun olarak giydirmelisiniz. Oyunu Mouse kullanarak oynayabilirsiniz. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Moda Yarışması Moda Yarışması Güzel ve Zengin kızımız arkadaşlarının yanında şık görünebilmek için sizin gibi ünlü bir modacıdan fikir almak istiyor. Güzel kızımızın en şık kıyafetleri arasından uyumlu olanları seçerek onu şık bir şekilde arkadaşlarının yanına göndermelisiniz. Oyun kontrollerini Mouse ile yapabilirsiniz. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

14 Şubat Buluşması 14 Şubat Buluşması Sevgililer günü olan 14 Şubatta şirin kızımız sevgilisinin karşısına hangi kıyafetle çıkacağına karar veremiyor. Ona bu kararsızlığını gidermek için yardım etmeli ve yeni moda kıyafetler ile donatmalısınız. Oyunu Mouse kullanarak oynayabilirsiniz. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Kardan Adam Giydir Kardan Adam Giydir Kar yağdığı zaman hepimizin tek bir isteği oluyor, Kardan Adam yapmak. Arkadaşlarınız ile birlikte yaptığınız bu kardan adamı Süslemek için size verilen aksesuarlar ile şehrin ilgi odağı haline getirebilirsiniz. Oyunumuzu Mouse kullanarak rahatlıkla oynayabilirsiniz. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

Kıvanç Tatlıtuğ Giydir Kıvanç Tatlıtuğ Giydir Türkiyede bir çok başarılı diziye imza atan Kıvanç Tatlıtuğ'u giydirmek istermisiniz ? Kıvanç'ın evinde gerçekleşen giydirme oyununda size verilen kıyafet ve akseusarlar Kıvanç'ı giydirebilirsiniz. Oyunu Mouse kullanarak oynamanız mümkün. Kral oyun siteniz yeni kral oyunlar ile size birçok kral oyunu içeriğini kral oyun oynamanızı sağlar.

0/0